Konzultace

Osobní konzultace a poradenství v Brně

Prožíváš něco nepříjemného? Řešíš nějakou životní situaci (osobní, vztahovou, pracovní...) a nevíš jak dál? Vrací se ti stále nějaké situace, které už nechceš prožívat? Nedaří se ti najít životní směr a smysl? Potřebuješ pochopit, co se ve tvém životě děje, proč a co s tím? Cítíš, že potřebuješ změnu, ale nevíš jak na to? Chybí ti sebevědomí, sebedůvěra, obáváš se něčeho? Chceš do svého života vrátit radost a pohodu? Domluv si osobní schůzku a najdeme problém i jeho řešení. Cena 590,-/hod.

Osobní koučink

Cenově výhodný balíček 5 a více konzultačních hodin. Vhodné v případě, že chceš maximálně efektivně pracovat na svém případu. Osobní koučink se skládá ze série konzultací s určitým časovým odstupem, který si určíme optimálně podle toho, co budeme chtít řešit, jaký je náš výchozí bod atd. Průběžně vždy konzultujeme dosavadní průběh, aktuální stav, trend vývoje, definujeme problematická místa, dílčí cíle a techniky k jejich dosažení... Je to podobné jako využívání služeb jakéhokoli jiného trenéra. Cena za 5 lekcí: 2.490,- Kč.

Skupinový koučink

Cenově výhodnější obdoba osobního koučinku ve skupině 2-3 lidí. Cenově výhodnější, máte-li ve svém okolí někoho, s kým chcete na koučink společně docházet. Cena za 5 lekcí pro celou skupinu: 4.490,- Kč.

Kontakt:

Telefonické objednávky na 603 453 017, Po-Pá 10:00 - 19:00 hodin.
Místo konání: Brno-Žabovřesky

Těším se na setkání a příležitost vám pomoci.

O mně
Otázkami života a jeho zákonů, rolemi podvědomí a myšlenek na dění v něm, se zabývám přes deset let. Život není souhrou náhod ani bojem o přežití, ale scénářem, který si každý sám do detailu generujeme. Funguje na přesných, nezměnitelných pravidlech, a právě proto je v něm přesný řád, stojící na pozadí všeho dění. Čím lépe jej znáš, tím snadněji dokážeš dosahovat libovolných cílů i opravit vše, co ti nefunguje, s čím bojuješ, co tě brzdí nebo ti nahání obavy a strach. Každá situace je přesným výsledkem tvého předchozího uvažování. A právě proto jde úplně jednoduše veškeré dění vysvětlit i pochopit. Včetně toho, že na každý detail svého života máš vliv jen ty sám a chceš-li docílit změny, máš vše potřebné jen ve svých rukou. Stačí vědět nač se zaměřit a pochopit jednoduché souvislosti. Život není záhada, ale dokonalý systém, jehož pravidla jsou pouze navenek skrytá. Pomáhám lidem se v životě zorientovat a uchopit jej pevně do svých rukou. Rozjet to, co nefunguje, změnit, co změnit chtějí, dosáhnout toho, čeho touží dosáhnout. Vyrábím k tomu účelu produkty, kreslím, píšu, vymýšlím panáčky Quanties, nabízím osobní konzultace a chystám se pořádat workshopy. Způsob mé práce s klienty spočívá především v tom, aby sami pochopili, co se jim děje i proč a aby tudíž chápali smysl řešení, k němuž dospějeme a které je pak bude samo o sobě motivovat a bavit. Zbavuji lidi strachů a nejistot, které nahrazujeme porozuměním, sebedůvěrou a spokojeností. Odkrývám a probouzím v lidech potenciál, jehož si sami nejsou vědomi. Jsem otevřený vašim přáním, potřebám a dotazům. Vaše spokojenost, sebevědomí, radost a úspěch dávají mé práci smysl.

Pořiď si Tarot

Moderní nástroj pro rozvoj podvědomí

Tarotové karty zpracované jedinečným způsobem tak, aby je zvládli používat i úplní začátečníci. Nepotřebuješ žádné další knihy, učebnice, předchozí znalosti. Vše včetně návodu najdeš v krabičce s kartami, které můžeš nosit neustále u sebe a tak s nimi neomezeně pracovat. Člověče, neboj se! prezentuje Tarot jako zcela přirozený, racionální systém, určený k osobnímu rozvoji moderního člověka. Je snadný a přístupný všem, kdo mají zájem pro sebe něco udělat. Jde přímo k jádru věci, tam, kde všechna tvá omezení skutečně jsou. Pomůže ti je nalézt, pochopit a odstranit. Je to ta nejkratší a nejrychlejší cesta s trvalým účinkem. Jedná se o přirozený postup, jehož úspěch nezávisí na ničem zvenčí. Všeho, co ti brání žít neomezený život, se zbavíš jednou a provždy a zvládneš to sám. Funguje na všechny životní oblasti — vztahy, zdraví, finance, sebevědomí, kariéru, rodinu... Vyčistíš si mysl, přebuduješ svůj způsob uvažování, a vše k tobě začne proudit samo zcela automaticky. Zbavíš se závislosti na jiných i všeho, co ti neslouží — obav, strachů, nejistot, pocitů oddělenosti... Naučíš se neomezeně vytvářet svůj život podle svých představ, budeš žít tak, jak toužíš. Budeš žít v dokonalé harmonii a pohodě. Život i práce na sobě tě budou bavit čím dál víc.

Pořiď si Quanties Apple Google Play

Quanties jsou

produkty pro osobní rozvoj. Pracují přímo s podvědomím, skutečným zdrojem všeho, co tvoří život každého člověka, protože právě podvědomím si jej každý sám neustále generuje. Jednoduše řečeno — co kdo v podvědomí nosí, to denně prožívá ve formě situací, pocitů, nálad, mezilidských vztahů, ale také stavů zdraví, vzhledu, kondice, financí i všeho ostatního. Ať o tom ví nebo ne, vytváří to a přitahuje. Quanties tedy jdou k jádru věci, tam, kde je vše uloženo a odkud se to pak už jen samovolně šíří. S podvědomím lze libovolně pracovat a cokoli v něm nahradit čímkoli jiným. Proto jde vše, co tam máš a neslouží ti, nahradit tím, co ti sloužit bude, co bude odpovídat všemu, co chceš mít i prožívat. Quanties jsou panáčci, ilustrující přirozené vnímání. Zároveň dávají tušit, že vše je úplně jednoduché a přirozené. Jejich název vychází ze slova "kvantový", protože právě kvantová podstata všeho na světě stojí na pozadí veškerého dění a tvoření. S Quanties snadno pochopíš, jak vše na světě funguje a hlavně — jak funguješ ty a co všechno dokážeš. Objevíš své skryté schopnosti a naučíš se je využívat ve svůj prospěch. Quanties toto vše přinášejí jednoduchou a příjemnou formou, protože to je předpoklad, že tě bude práce se svým podvědomím bavit a tudíž vydržíš a vybuduješ si neomezené podvědomí. Proto Quanties vznikli, to je cíl, ke kterému tě dokážou dovést.

Intuice

S Quanties se naučíš chápat, vnímat a používat svůj šestý smysl — intuici. Každý ji máme od narození ve své výbavě a neustále ji i používáme. Přesto si ji mnozí neuvědomujeme anebo jí nepřisuzujeme význam, jaký ve skutečnosti má. S Quanties pochopíš, jak dokonale funguje a k čemu slouží. Naučíš se ji rutinně používat, spoléhat na ni a myšlenkami ovlivňovat věci na dálku. To všechno děláš už teď, jen o tom možná nevíš, takže toho nedokážeš využívat. Quanties jsou tedy o jasném uvědomování si svých schopností a možností. Naučíš se vnímat svět přirozeně, úplně jednoduše a díky tomu pak dokážeš efektivně a úspěšně žít. Zapomeneš na náhody, protože pochopíš, že ve všem je přesný řád, na který se dá stoprocentně spoléhat. Quanties je cesta k pochopení všeho, co v sobě dávno máš a co dokážeš, abys to pak mohl začít naplno využívat.

Workshopy

Workshopy

Naše workshopy jsou o skutečném významu myšlení a budování neomezeného podvědomí, ať už ve smyslu uzbavování se svých omezení, tak i o cílené práci s myšlenkami k dosahování svých cílů v libovolné rovině a životní oblasti. Pochopíš, jak i proč to funguje, dostaneš potřebné nástroje, se kterými se naučíš pracovat a cíleně přitahovat vše, co si přeješ. Naučíš se svůj život řídit. Dozvíš se vše, co se potřebuješ dozvědět, vyzkoušíš si všechno, co si potřebuješ vyzkoušet, zeptáš se na všechno, nač se potřebuješ zeptat. Tak, abys pak mohl sám úspěšně fungovat. Naučíš se také mít sám ze sebe a ze života radost.

Nejbližší termín: víkend 26. - 27. dubna 2014, Brno, denně od 10.00 do 18.00 hodin (i déle dle potřeby a chuti)
Název workshopu: Budování neomezeného podvědomí s Tarotem Člověče, neboj se!
Místo konání: Brno
Cena: 2.900,- Kč (neplnoletí a studenti sleva 500,- Kč)
V ceně workshopu jsou tarotové karty Člověče, neboj se! v nové, přepracované verzi + studijní materiály
Bližší informace a přihlášky: E-mailem na clovecenebojse@gmail.com nebo telefonicky na 603 453 017.
Co s sebou: Pohodlný oděv i obuv, psací potřeby.


Elements